Kızılcık Şerbeti’ne Cannes’da görkemli davet

Bu yıl 8 ve 11 Nisan tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek olan uluslararası televizyon pazarı MipTV’de Show TV’nin Gold Film imzalı dizisi Kızılcık Şerbeti için çok büyük bir gece düzenlenecek.

Birsen Altundaş’ın İnternet Sitesinde yayınladığı habere göre, İzzet Pinto her yıl nisan ayında Cannes’da düzenlenen televizyon dünyasının 80’den fazla ülkeden uluslararası ünlü televizyoncu ve dağıtımcıyı buluşturan MipTV’de fenomen dizinin başarısını kutlamak için günlerce konuşulacak dev bir gece organize etmeye hazırlanıyor.

MipTV’nin ikinci günü olan 9 Nisan’da düzenlenecek özel gece, ismi şimdilik gizli tutulan çok görkemli bir mekânda yapılacak.

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür, yönetmeni Ketche ile oyunculardan Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu geceye katılacak.

Oyuncuların organizasyonda giyeceği kıyafetleri Lady Gaga’nın tasarımcısı olarak adını tüm dünyaya duyuran ve başarılarından dolayı 2019 yılında Kraliçe 2. Elizabeth tarafından “Yüksek Onur Unvanı”na layık görülen Zeynep Kartal hazırlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x